Як свердлити бетон

Вибрати інструмент для свердління бетонної стіни недостатньо, головне – навчитися правильно свердлити, знати всі нюанси. Процес свердління починається з підготовки поверхні.

Читати далі

Як і чим свердлити великі отвори в бетоні

Питання буріння отвору під розетку постає на перших етапах ремонту у квартирі або на дачі. Виконати такий отвір без свердлильного інструменту практично неможливо. Для побутового користування часто застосовують перфоратор або дриль.

Читати далі

Швидкість алмазного свердління

Час виконання отвору насамперед залежить від двох основних чинників: діаметра самого отвору і оброблюваного матеріалу Алмазне свердління отворів.

Чим більший діаметр – тим більше необхідно часу для виконання завдання.

Читати далі

Алмазне свердління і алмазне різання

У наш час алмазне свердління і алмазне різання зустрічається майже на будь-якій будівельній ділянці. Алмазні технології значно полегшують проведення демонтажних, будівельних робіт, виконання електромонтажних і сантехнічних робіт.

Читати далі

Алмазне свердління Київ

Алмазне свердління Київ. Після того, як закінчено будівництво будинку під оздоблення, іноді необхідне алмазне свердління отворів. Алмазне буріння і різання бетону і залізобетону пропонується вашій увазі за найпривабливішими цінами.

Читати далі

All in one